Металеві канали

Однією з основних груп товарів ДКС України – є група металевих каналів.

Ця група товарів складається з:

  • S5 Combitech
  • L5 Combitech
  • F55 Combitech
  • F5 Combitech
  • B5 Combitech
  • M5 Combitech
  • Vulcan

S5 Combitech

S5 Combitech – система перфорованих і неперфорованих лотків призначені для прокладки проводів і кабелів силової і сигнальної проводки при виконанні відкритих електропроводок і відкритої прокладки кабельних ліній при настінному, стельовому, похилому і комбінованому типах монтажу на об'єктах промислового, комерційного та цивільного будівництва. Лотки S5 Combitech виготовляються з високоякісної листової сталі в різних кліматичних виконаннях, що забезпечує тривалий термін служби і високу недежность кабельної траси в цілому. Спеціальна конструкція лотків системи S5 Combitech виключає можливість пошкодження кабелю при прокладці, з'єднання внахлест за допомогою фірмового з'єднання "тато-мама" скорочує час монтажу до 60%. Широкий асортимент системних і монтажних аксесуарів дозволяє побудувати трасу будь-якої складності.

L5 Combitech​

L5 Combitech – система кабельних лотків драбинного типу для відкритої прокладки кабелів та ізольованих проводів на об'єктах промислового, комерційного та цивільного будівництва. У порівнянні з лотками дротяного і листового типів драбинні лотки володіють підвищеною несучою здатністю. Це дозволяє застосовувати їх для прокладки кабелів на прольотах до 5 м. Лотки L5 Combitech виготовляються з високоякісної листової сталі в різних кліматичних виконаннях, що забезпечує тривалий термін служби і високу надійність кабельної траси в цілому. Спеціальна конструкція елементів системи виключає пошкодження кабелю при прокладці і скорочує час монтажу до 60%, а широкий асортимент системних і монтажних аксесуарів дозволяє побудувати трасу в точній відповідності навіть з найскладнішим проектом.

F55 Combitech​

Система металевих дротових лотків для організації кабельної інфраструктури переважно усередині будівель та споруд. Великий асортимент типорозмірів дозволяє задовольняти будь-які побажання замовників, спеціальні виконання розширюють можливості використання дротових лотків в агресивних середовищах. У порівнянні з іншими типами лотків суттєво полегшено процес монтажу кабельної траси, особливо при великій кількості поворотів та розгалужень, що робить даний тип лотків кращим при монтажі кабельних трас складної геометрії.

F5 Combitech​

F5 Combitech – система металевих дротових лотків для організації кабельної інфраструктури переважно всередині будівель і споруд. Великий асортимент типорозмірів дозволяє задовольняти будь-які побажання замовників, спеціальні виконання розширюють можливості використання системи дротових лотків в агресивних середовищах. У порівнянні з іншими типами лотків істотно полегшений процес монтажу кабельної траси, особливо при великій кількості поворотів і розгалужень, що робить даний тип лотків кращим при монтажі кабельних трас складної геометрії. Конструкція дротових лотків забезпечує можливість кріплення до них проводів і кабелів без пошкодження кабельного обплетення. Кріплення проводів до лотка здійснюється хомутами.

B5 Combitech​

“B5 Combitech” – універсальна система монтажних елементів і опорних конструкцій для застосування в різних областях: електричних мережах, системах управління та телекомунікаціях, в системах трубопроводу (повітропровід, газопровід і т.д.)

M5 Combitech​

M5 Combitech – система кріплення для побудови системи кабеленесучих трас на основі листових, дротяних, лотків драбинного типу та монтажних елементів. Великий асортимент типових і спеціалізованих кріпильних виробів дозволяє якнайкраще забезпечувати потреби замовників, залежно від умов експлуатації та необхідної навантажувальної здатності системи в цілому.

Vulcan

Компанія ДКС пропонує широкий асортимент кабельних проходок на основі різних технічних рішень, які можуть комбінуватися між собою, залежно від складності комунікацій, що проходять через проходку, а також ряд додаткових компонентів, призначених для збільшення вогнестійкості проходки та розширення сфери застосування кабеленесучих систем ДКС. Кабельне проходження з вогнестійких подушок DB є найлегшим для монтажу. Подушки просто щільно закладають у отвір проходки; вони можуть бути легко витягнуті у разі потреби прокладання додаткового кабелю. Наповнювач вогнестійкої подушки містить вермикуліт – матеріал, що має високий коефіцієнт водопоглинання (до 500%). Під впливом тепла вода, що міститься у вермикуліті, починає моментально випаровуватися. Водяна пара роздмухує подушку, яка формує герметичне ущільнення всередині отвору кабельної проходки і тим самим перешкоджає поширенню полум'я всередину приміщення, що захищається. Вогнестійкі плити DP, що складаються з мінерального волокна, яке не плавиться навіть при температурі 1000 °С, та покриті спеціальним вогнезахисним складом, є найбільш поширеним способом організації кабельних проходок. Основною перевагою вогнестійких плит є можливість створення проходок з дуже великою площею поверхні, що дозволяє монтувати проходки. Для складних кабельних трас із кількома ярусами кабельних лотків. Застосування вогнестійкої проходки з вогнезахисних піноблоків DT дозволяє уникнути використання компонентів, що містять дрібнодисперсні складові та мінеральні волокна. Легкість використання піноблоку дозволяє значно скоротити час монтажу, так як для цього необхідно лише нарізати піноблок на шматки, що відповідають ширині основи лотка або отвору проходки.