Низьковольтне обладнання

За останні декілька років компанія «ДКС» зарекомендувала себе як виробник високоякісного електрощитового обладнання, яке успішно експлуатується не лише в Україні, Європі, але й в країнах Північної Африки, Близького Сходу і Латинської Америки.

Сучасне автоматизоване виробництво, використання передових технологій і власне конструкторське бюро гарантують виробникам стабільно високу якість продукції і дозволяють бренду «ДКС» посідати гідне місце на електротехнічному ринку.

Компанія «ДКС» пропонує монтажникам електрощитового обладнання широкі можливості з комплектації шаф вискокоякісними компонентами від єдиного постачальника.

Quadro

Промислові роз'єми призначені для організації максимально зручного і надійного з'єднання з джерелом енергопостачання. Роз'єми бренду ДКС виготовляють з високоякісних матеріалів і комплектуючих згідно зі стандартом ДСТУ EN 60309.

Системи навесних шаф RAM block, RAM base та RAM box

Навісні шафи й корпуси бренду ДКС виготовляються з високоякісних матеріалів відповідно до найвищих стандартів, призначені для розміщення й захисту різноманітних електотехнічних, електронних компонентів від впливу навколишнього середовища.

Шафи з фібергласу Conchiglia

Шафи з фібергласу Conchiglia (Конкілья) призначені для використання в низьковольтних системах розподілу електроенергії, телефонних, газових і водопровідних мережах, светлофорних системах під впливом агресивного середовища. Шафи Conchiglia виготовляють з високоякісного поліефірного листового матеріалу методом прямого пресування в стальних обігрівальних закритих формах на гідравлічних пресах. Стандартна шафа має рівень пило- й вологозахисту не нижче IP55. Кліматична зона, де використовують шафи Conchiglia без ризику зниження IP та IK, — УХЛ1. УХЛ1 — эксплуатація на відкритому повітрі під впливом будьяких атмосферних факторів (дощ, злива, сніг, пил при сильному вітрі, ГОСТ 15150). Шафи з полегшеним безрамним конструктивом, що значно прискорює процес зборки і підключення. Conchiglia сумісні з активним обладнанням світових провідних виробників, їх також можна об'єднувати між собою і створювати універсальні рішення, що задовольняють вимоги найвибагливіших замовників. Корпус серії Conchiglia (Конкілья) — іноваційний продукт в лінійці навісних і підлогових шаф зовнішнього встановлення. Завдяки якості матеріалу шафа використовується в низьковольтних системах розподілу електроенергії, телефонних, газових і водопровідних мережах, світлофорних системах для встановлення у місцях впливу агресивного навколишнього середовища.

Система підлогових шаф RAM block

Підлогові шафи ДКС серії СQE — це універсальне рішення для створення щитів управління, щитів низьковольтного розподілу і розміщення телекомунікаційного обладнання. Лінійка шаф бренду ДКС відповідає найвищим вимогам до встановлення й експлуатації, що дозволяє використовувати її в різних галузях.

Система контролю мікроклімату RAM klima

Система контролю мікроклімату RAM klima призначена для запобігання перегріву чи переохолодженню обладнання, встановленого в шафу. Система використовується при автоматизації виробничих процесів в системах розподілу електроенергії та в IT-системах.

Телекомунікаційні шафи RAM telecom

Корпусні рішення RAM telecom — це більш ніж 50 варіантів комплектації шаф для встановлення мережевого, телекомунікаційного і серверного обладнання. Всі моделі підлогових шаф зі змінною монтажною глибиною саме тому, що 19” профіль можливо встановлювати по всій ширині бокової рейки. Така ергономічна конструкція дозволяє ефективно розташовувати обладнання як для невеликих об'єктів, так і для великого серверного комплексу. Окрім цього, сукупна вага обладнання в підлогових шафах RAM telecom може досягати 1500 кг., завдяки чому корпуси з успіхом використовують в центрах обробки данних. Опорна здатність навісних корпусних рішень — 100 кг.