11.04.2024

ЗАХИСТ ЧЕСТІ, ГІДНОСТІ
І ДІЛОВОЇ РЕПУТАЦІЇ…

 

     Протягом 2023 року у відношенні  ПрАТ «Діелектричні кабельні системи України» розповсюджувалась недостовірна інформація, що, зокрема, порочила честь, гідність і ділову репутацію акціонера та генерального директора  компанії Горбачева Олександра Анатолійовича.

     Працюючи виключно в правовому полі згідно чинного законодавства України, ми нарешті (зважаючи на складне становище в нашій країні та велике навантаження на судову систему)  отримали ухвалене Подільським районним судом міста Києва рішення, яким визнано інформацію недостовірною та такою, що порочить честь, гідність та ділову репутацію Горбачева Олександра Анатолійовича як акціонера та генерального директора ПрАТ «ДКС України». Також даним рішенням суд зобов’язав спростувати поширену недостовірну інформацію в мережі Інтернет шляхом публікації вступної та резолютивної частини рішення суду. З яким ви можете ознайомитись за посиланням.

     В нашому сьогоденні, коли кожен з нас зазнає фізичні (особливо, це стосується наслідків масових ракетних обстрілів) та  інформаційно-психологічні атаки від зовнішнього ворога, важливо, що ми підтримуємо, довіряємо та не зраджуємо один одного у важкі часи.

     Ми вдячні всім, хто розуміє, що підтримка ПрАТ «ДКС України» – це підтримка  українського виробника, професійної родини енергетичного ринку України, яка сьогодні не тільки зміцнює нашу економіку, але і наближає Україну до перемоги.

Разом до Перемоги!

Слава Україні!